קנטרי בית שמש מאפשר לתושבי העיר לבחור את הדרך המתאימה לכל אחד ואחת לשמור על אורח חיים בריא. ניתן לעשות זאת באמצעות הבריכה ובאמצעות חדר הכושר.
רבים מאיתנו שחו או שוחים מידי פעם בקיץ אך מעטים מתמידים. לתושבי בית שמש יש יתרון שיש לרשותם בריכה חצי אולימפית, מקורה ומחוממת במשך כל השנה- קרוב לבית. בריכה העומדת בסטנדרטים גבוהים מאוד ואף מקבלת אות הצטיינות מהפיקוח במשרד הבריאות. היתרון הבולט ביותר של ענף השחייה לעומת ענפי ספורט אחרים הוא פיתוח כל מרכיבי הכושר הגופני: השחייה הוא הספורט היחיד שבו אין פציעות, אין לחצים לא רצויים על מפרקים ואין שחיקה של הגוף, השחייה משפרת סבולת לב ריאה, מפתחת את כל השרירים בגוף בצורה אחידה ויפה, השחייה תורמת ליכולת הגמישות אודות לתכונות המים המאפשרות תנועתיות בטווחי תנועה גדולים, משפרת יכולות מהירות, זמן תגובה ועוד יתרונות פסיכולוגיים נוספים. יש לכם הזדמנות להצטרף לקבוצה גדולה של מנויים המגיעים יום-יום לשחות, לפחות 45 דקות.
חדר הכושר בקנטרי פתוח בכל יום משעה 6:00 בבוקר ועד 23:00 בלילה בכל השנה. אין צורך יותר לרוץ בחוץ בתנאי החום או בקור. אין צורך יותר לאלתר תרגילים בשטח הפתוח כשיש מנוי לחדר כושר בו בונים לכם תוכנית אימונים אישית, שאותה ניתן לשדרג בכל עת ולפי הצורך. חדר הכושר נגיש לאימונים ומרכז תחת קורת גג אחת סוגים רבים ומגוונים של אימון. מתאמנים רבים מושפעים ממזג האוויר ולעתים הם אף נמנעים מכל פעילות ספורטיבית בגללו. המתאמנים בחדר הכושר, לעומתם, נהנים מיתרון של טמפרטורה נשלטת ותנאי ראות אידיאליים בכל שעות הפעילות. תוכנית האימונים הינה מובנית ומפוקחת ומאפשרת איזון נכון ובריא בין קבוצות השרירים. חדר הכושר מכיל בתוכו שפע של ציוד מתוחכם, מציע לכל מתאמן רפרטואר רחב של תרגילים ופעילויות. חדר הכושר מאפשר לחזק את קבוצות השרירים החלשות בלי לגרוע מקבוצות השרירים החזקות. איזון כזה יבוא לידי ביטוי ביציבה בריאה שמשמעותה, מעבר להיבט האסתטי, מניעה או הפחתה של כאבי גב, ברכיים וכדומה. גיוון התרגילים שניתן לבצע בחדר כושר מעורר עניין אצל המתאמנים ומאפשר להם להתמיד בפעילות הגופנית. בנוסף, הפעילות החברתית בחדר הכושר תורמת רבות לתחושת השייכות של חברי המועדון ומגבירה את האיכות והכמות של פעילותם הספורטיבית.
אז למה את מחכים? תתחילו כבר היום להתאמן בקנטרי בית שמש וצאו לדרך חדשה!